رد کردن لینک ها

از کنفرانس یو ایکس استانبول چه می‌دانیم؟

این که بدانیم ما تنها نیستیم کشف فیلم‌های علمی-تخیلی نیست و اگر می‌خواهید از این موضوع اطمینان پیدا کنید این نوشته را ادامه دهید تا از کنفرانس یو ایکس استانبول بیش‌تر بدانید.

یو ایکس استانبول یا UX Istanbul آن‌طور که ادعا می‌کند اولین کنفرانس بین‌المللی تجربه کاربری در ترکیه و منطقه است. این نوشته را دنبال کنید تا از UX Istanbul بیش‌تر بدانید.

در یو ایکس استانبول چه می‌گذرد؟

در این کنفرانس که قرار است سه روز طول بکشد و به طور آنلاین برگزار شود ۱۵ سخنران از مجموعه‌هایی چون بنگ اند اولافسن، کالج سلطنتی هنر انگلستان، فیلیپس، اینستاگرام و … صحبت می‌کنند. کسانی که در ۶ سال گذشته و با رشد ابعاد اهمیت تجربه کاربر، در تیم‌هایی مهم نقش‌هایی اثرگذار داشته‌اند.

کنفرانس یو ایکس استانبول قرار است ششم، هفتم و هشتم اپریل و به صورت مجازی برگزار شود و ترتیب روزها و اتفاق‌ها این‌ها است:

روز اول، ۶ اپریل یا همان ۱۷ فروردین

اولین موضوع در یو ایکس استانبول، استراتژی و تحقیق است و توجه به این موضوع که در زمان طراحی استراتژی برای یک محصول یا خدمت چگونه باید بین شاخص‌های قابل پیش‌بینی و غیر قابل پیش‌بینی حرکت کرد؟ چه کسی برای پاندمی کرونا آماده بود؟

روز دوم، ۷ اپریل یا همان ۱۸ فروردین

دومین موضوع یوایکس استانبول طراحی و نوآوری است و توجه به این موضوع که با وجود پیشرفت در تکنولوژی، فاصله‌هایی هنوز برای پُر کردن وجود دارد. این که چگونه ساخت تجربه کاربری و نوآوری می‌تواند به شناخت و تغییر رویکرد در مورد این فاصله‌ها کمک کند.

روز سوم، ۸ اپریل یا همان ۱۹ فروردین

سومین روز یوایکس استانبول، روز فعالیت‌های واقعی است و همان‌طور که در دوره UX گوگل هم به آن اشاره کردیم، اینجا هم قرار است آدم‌ها فقط شنونده نباشند.

چرا کنفرانس یو ایکس استانبول مهم است؟

قدم گذاشتن بر سطح ماه باشد یا یک ترند ظاهرا جدید مانند یو ایکس، رفتار ما آدم‌ها فرقی نمی‌کند و تمام‌مان می‌خواهیم سهمی از آن داشته باشیم و ترکیه نمی‌خواهد از قافله عقب بماند. خصوصا که در منطقه‌ای که زندگی می‌کنیم آن‌ها شانس بیش‌تری برای موفقیت دارند و نگاهی به لیست سخنرانان در این رویداد به شما خواهد گفت که ظاهرا دارند قدم‌های مهم و درستی هم برمی‌دارند.

در یو ایکس استانبول سرپرست تجربه کاربر در بنگ اند اولافسن، سرپرست طراحی سرویس در کالج سلطنتی هنر، سرپرست نوآوری و طراحی در ویزا کارت را ببینید که در کنار سایرینی که اسم‌شان در خانه یو ایکس استانبول آمده قرار است در این رویداد شرکت کنند.

چه‌طور می‌توان در کنفرانس یو ایکس استانبول شرکت کرد؟

یو ایکس استانبول اطلاعی از ظرفیت شرکت‌کننده‌ها منتشر نکرده است اما از سه نوع بلیطی که برای این رویداد به فروش می‌رسانده فقط بلیط‌های لحظه آخری باقی مانده است که معمولا گران‌ترین بلیط‌های ممکن‌اند و هر کدام ۱۴۹ یورو قیمت دارند. اگر خواسته باشید از اینجا می‌توانید خرید کنید.

+ آخرین نوشته‌های این نویسنده

من در خلاصه‌ترین شکل ممکن می‌دانم که چگونه باید بنویسم. می‌دانم چه‌طور چیزی که نمی‌دانم را بفهمم، بررسی کنم، پیچیده‌گی را ساده کنم و مخاطب را به آنچه می‌خواهد نزدیک و نزدیک‌تر کنم.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
این را برای یک دوست بفرست